Reklama:


Superauto.pl wspiera kolejną lokalną organizację w Chorzowie. Pomoc otrzymały czworonogi

Superauto.pl wspiera kolejną lokalną organizację w Chorzowie. Pomoc otrzymały czworonogi
Firma Superauto.pl będzie przekazywać 1 zł za jedną ofertę przygotowaną dla każdego potencjalnego klienta na rzecz schroniska przy ul. Opolskiej w Chorzowie.fot. Superauto.pl

Blisko 20 tys. złotych na rzecz Hospicjum w Chorzowie i ponad 40 tys. złotych dla Oddziałów Dziecięcych Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Pracownicy Superauto.pl w tym roku już wsparli lokalne organizacje, ale to jeszcze nie koniec charytatywnych inicjatyw firmy z Chorzowa. Tym razem największy sprzedawca nowych samochodów w polskim Internecie w ramach akcji „Jedziemy z pomocą” udzieli wsparcia zwierzętom z lokalnego schroniska.

Firma Superauto.pl wraz ze swoimi pracownikami nie jest obojętna na potrzeby lokalnych organizacji, a przekonać się o tym mogli m.in. pacjenci Hospicjum w Chorzowie oraz Oddziałów Dziecięcych Zespołu Szpitali Miejskich w naszym mieście.

W tym roku mamy już za sobą akcję charytatywną, w ramach której udzieliliśmy wsparcia finansowego lokalnym instytucjom na kwotę przekraczającą 60 tysięcy złotych. Muszę przypomnieć, że była to oddolna inicjatywa naszych pracowników, którą jako prezes firmy nie tylko w pełni poparłem, ale również się w nią zaangażowałem – mówi Kamil Makula, CEO Superauto.pl.

Zarówno zarząd, jak i pracownicy firmy z Chorzowa zdają sobie sprawę, że w okolicy jest sporo organizacji, które potrzebują wsparcia. Dlatego też firma napędzona sukcesami wcześniejszych inicjatywach charytatywnych w ramach swojego CSR rusza z pomocą kolejnej instytucji.

– Tym razem chcemy dotrzeć z pomocą do tych, którzy mają swoje potrzeby, ale nie mają głosu, aby o nich mówić. Mam tu na myśli zwierzęta ze schroniska przy ulicy Opolskiej w Chorzowie. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim lokalnym organizacjom, ale myślę, że jeśli nasze inicjatywy będą inspiracją dla innych firm z okolicy, to wspólnymi siłami na pewno zwiększymy swoje szanse, aby to osiągnąć – mówi Kamil Makula, CEO Superauto.pl.

W ramach akcji „Jedziemy z pomocą”, która rozpoczyna się w tym miesiącu i potrwa rok, firma Superauto.pl będzie przekazywać 1 zł za jedną ofertę przygotowaną dla każdego potencjalnego klienta na rzecz schroniska przy ul. Opolskiej w Chorzowie.

Chcieliśmy w nasze działania charytatywne zaangażować również osoby spoza Superauto.pl. Jestem naprawdę bardzo ciekaw, jaki efekt ostatecznie przyniesie akcja „Jedziemy z pomocą”. Tym bardziej, że skala jej sukcesu zależy głównie od naszych potencjalnych Klientów – komentuje Makula.

Prezes Superauto.pl dodaje, że w każdym miesiącu firma przygotowuje ok. 3 500 ofert dla klientów, co w trakcie trwania akcji może przełożyć się na 42 000 złotych, które trafi do schroniska.

Bardzo cieszymy się, że firma Superauto.pl będzie przez rok wspierać naszych podopiecznych. Aktualnie w schronisku znajduję się 110 psów i 45 kotów. Przy tak dużej liczbie zwierząt każda forma wsparcia jest dla nas niezwykle istotna. W ramach naszej współpracy firma Superauto.pl będzie przez rok każdego miesiąca przekazywać na rzecz naszego schroniska środki, które zostaną przeznaczone na zakup najważniejszych rzeczy potrzebnych naszym podopiecznym – mówi Kamila Maciejczyk, Prezes TOZ w Polsce Oddział w Chorzowie.

Firma Superauto.pl oprócz wspomnianych działalności charytatywnych jest również sponsorem premium klubu piłkarskiego Ruch Chorzów w sezonie 2023/2024.

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości