Spotkajmy się znów, razem, na tym muzycznym szlaku. Zbliża się Koncert Wspomnień zespołu „Na Szlaku”

Spotkajmy się znów, razem, na tym muzycznym szlaku. Zbliża się Koncert Wspomnień zespołu „Na Szlaku”
Na scenie wystąpi kolejne pokolenie zespołu "Na Szlaku"fot. "Na szlaku"

Przed nami kolejny wyjątkowy moment zespołu „Na Szlaku”. W MDK Batory odbędzie się jubileuszowy koncert.

Kolejny, XXVIII Koncert Wspomnień zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania trwają nie od dziś – taka impreza wymaga wiele starań zarówno od strony muzycznej jak i technicznej. Impreza została zaplanowana na 7 grudnia br. o godzinie 18.00 w MDK Batory. Jak przekonują organizatorzy będzie ona efektem całorocznej pracy wokalnej – warsztatów muzycznych, festiwali i konkursów w jakich „Na Szlaku” miało okazję uczestniczyć przez wiele lat.

– Dla zespołu jest to wielkie wydarzenie, którym chcą się podzielić ze wszystkimi miłośnikami muzyki z „krainy łagodności”… i nie tylko – czytamy w zapowiedzi.

Gospodarzem koncertu będzie Zespół „Na szlaku” w składzie: Nadia Alberska, Katarzyna Pogoda, Patrycja Chojnacka, Anna Hullin, Agnieszka Rachwol oraz Jarosław Brabański. Warto wspomnieć, że działalność zespołu toczy się już od 39 lat. Akompaniować będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Rafała Smolenia.

W/w zespół w tym roku został Laureatem Grand Prix i I miejsca Festiwalu im. Wojtka Belona „Niechaj Zabrzmi Bukowina” w Busku Zdrój, zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Kultury w Gruzji – Miasto Zugdidi gdzie na zakończenie festiwalu zagrał wspólny koncert z zespołem Ciskari. Piękną przygodą muzyczną zakończył wakacje zespołowe warsztatami muzycznymi w Ochotnicy Dolnej.

– Wyczekiwany przez nas Koncert nie odbędzie się bez widowni. To dla was całe przygotowania, dlatego zapraszamy. Dołączcie do naszej naszlakowej, „rodzinnej” uroczystości i stwórzcie z nami kolejne, piękne wspomnienie – zachęcają do udziału organizatorzy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości