Świąteczna zbiórka dla schroniska w Chorzowie ruszyła po raz piąty!

Świąteczna zbiórka dla schroniska w Chorzowie ruszyła po raz piąty!
To już 5. edycja tej wyjątkowej akcji.fot. Linkhouse

Dokładnie wczoraj rozpoczęła się wyjątkowa świąteczna akcja charytatywna na rzecz zwierząt ze schroniska w Chorzowie. To już piąta edycja tej szlachetnej inicjatywy.

Organizatorem akcji jest Mateusz Dela, a w tym roku dołączył do niego cały zespół Linkhouse. Informacje o poprzednich akcjach pojawiały się we wszystkich kanałach telewizji czy radio, nie wspominając już o huczącym Internecie. Z całej Polski zaczęły przypływać przesyłki kurierskie z karmą, żwirkiem czy też akcesoriami co pozwoliło pomóc setkom potrzebujących zwierząt.

– W zeszłych latach udało nam się zebrać w sumie ponad 11 ton karmy i zaangażować kilkaset osób.  Pamiętajcie, karma wraca!” – z dumą stwierdza Mateusz Dela zachęcając do wspólnego pomagania.

W ramach akcji Karma Wraca zbierane są:

  • Karma sucha/mokra dla psów
  • Karma sucha/mokra dla kotów
  • Płatki owsiane, kukurydziane dla drobiu
  • Musli dla koni
  • Stare koce, ręczniki, legowiska dla psów/kotów
  • Środki czystości, takie jak domestosy, płyny do dezynfekcji, płyny do mycia

Dokładny spis produktów znajduje się na stronie www wydarzenia: https://www.facebook.com/events/324070177065365

W tym roku celem organizatorów jest także znalezienie nowych domów dla jak największej liczby podopiecznych chorzowskiego schroniska. Aby ułatwić adopcję, zaprosili do współpracy firmy, które sponsorują karmę dla zwierzaków, którą otrzymają ich nowi właściciele.

– Wiemy, że jedną z przeszkód w adopcji zwierzaków mogą być ich koszty utrzymania, stąd pomysł zapasów karmy dla adoptowanych zwierząt, którą finansują firmy wspierające zbiórkę” wyjaśnia Damian Kozłowski z Linkhouse. 

Więcej informacji na temat psów i kotów, które można adoptować lub zasponsorować znajduje się pod tym linkiem: https://linkhouse.pl/zbiorka-dla-schroniska/

Tegoroczna zbiórka potrwa do 22 grudnia. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do akcji, a nie jest mieszkańcem województwa śląskiego oraz/lub chciałby zamówić potrzebne produkty przez Internet to poniżej znajdzie potrzebne dane:

Wysyłka:

MATEUSZ DELA – Linkhouse

Ul. 11 listopada 11

40-387 Katowice

Telefon dla kuriera: 791 746 046

Paczkomat:

Paczkomat KAT20M

Lwowska 21

40-389 Katowice

(przy LIDLu)

TELEFON: 791 746 046

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości