Pilot do bramy garażowej – uniwersalny czy dedykowany?

Pilot do bramy garażowej – uniwersalny czy dedykowany?

Zastanawiasz się, jaki pilot do bramy garażowej wybrać? Przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się, jakie rozwiązanie w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej! Sprawdź, jakie masz możliwości i czym różnią się dostępne opcje. Dowiedz się, gdzie kupić niezawodny i wygodny w użytkowaniu pilot do bramy garażowej.

Jaki pilot do bramy garażowej wybrać?

Pilot do bramy garażowej to niewielkie urządzenie, które możesz schować w kieszeni, plecaku lub torebce i zawsze mieć je pod ręką. To niesamowita wygoda i wysoki poziom bezpieczeństwa! Wystarczy jedno kliknięcie, aby otworzyć bramę i wjechać do garażu bez konieczności wychodzenia z pojazdu. 

Producenci oferują uniwersalne piloty do bram, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa – nikt niepowołany nie dostanie przez bramę do Twojego garażu. Stosowane w pilotach rozwiązania dają możliwość wygenerowania takiej liczby kodów, że kombinacje nie powtórzą się nawet przez kilkanaście lat, przy bardzo intensywnym, codziennym użytkowaniu! Technologia ta doskonale sprawdza się w przypadku bram garażowych, przesuwnych, rolowanych oraz w roletach. Konfiguracja pilotów uniwersalnych zazwyczaj nie jest skomplikowana i można przeprowadzić ją samodzielnie.

Innym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować, jest dedykowany pilot do gramy garażowej od producenta – obsługuje on mechanizm występujący w konkretnej bramie. Jedną z zalet tej opcji jest możliwość wykorzystania wielu dodatkowych funkcji, tj. programowanie harmonogramów otwierania i zamykania, czy monitorowanie statusu bramy. Dedykowany pilot do konkretnej bramy garażowej jest idealnie dostosowany do specyfiki konkretnej bramy, dzięki czemu zapewnia bardziej stabilną i pewną pracę. Choć może obsługiwać wszystkie funkcje dostępne w danym systemie, to nie będzie kompatybilny z innymi urządzeniami.

Jaki pilot do bramy garażowej wybrać i gdzie szukać urządzeń wysokiej jakości?

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, jaki pilot do bramy garażowej sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, skonsultuj się ze specjalistami. Fachowe doradztwo gwarantują doradcy ze sklepu internetowego STER-TRONIC. Eksperci poznają Twoje oczekiwania, a na podstawie uzyskanych odpowiedzi doradzą, na jakie parametry należy zwrócić uwagę i wskażą konkretne modele.


Sprawdź szeroki wybór pilotów do bram garażowych na https://ster-tronic.pl/piloty-do-bram-c95. Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, zastanów się, na czym najbardziej Ci zależy oraz jakie dodatkowe funkcje będą dla Ciebie przydatne.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości