Stadion Śląski ma nowego partnera

Stadion Śląski ma nowego partnera
Władze obu podmiotów po udanych działaniach zdecydowały się na stałą współpracę.fot. Stadion Śląski

Firma Superauto.pl z Chorzowa została partnerem motoryzacyjnym Stadionu Śląskiego. To pierwsza tego typu współpraca w historii sportowego giganta.

Superauto.pl to największy sprzedawca nowych samochodów w polskim Internecie, należący jednocześnie do czołówki przedsiębiorstw motoryzacyjnych w kraju i będący jednym z najnowocześniejszych technologicznie e-commerców motoryzacyjnych w Europie. Firma współpracowała już ze Stadionem Śląskim w grudniu ubiegłego roku podczas organizacji swojego święta – I Dnia Doskonałości w Sprzedaży, który odbył się w stadionowym Centrum Konferencyjnym. Teraz władze spółki i Stadionu Śląskiego zdecydowały się na stałą, roczną współpracę, dzięki której Superauto.pl będzie również obecne podczas wydarzeń organizowanych przez Stadion.

Cieszymy, że udało nam się nawiązać taką współpracę, tym bardziej, że to nasz pierwszy partner motoryzacyjny. Superauto.pl to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, mamy tu więc połączenie dwóch silnych oraz rozpoznawalnych marek. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie się układać bardzo dobrze i że wspólnie możemy sporo zdziałać, zwłaszcza, że sport i motoryzacja to wcale nie tak odległe dziedziny – mówi dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski

Superauto.pl to firma specjalizująca się w dziedzinie zakupu i finansowania samochodów różnych marek. Łącząc długoletnie doświadczenie z nowymi technologiami, tworzy serwis Superauto.pl, a kluczem do jej sukcesu jest odpowiednie podejście do klientów.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy pierwszym partnerem motoryzacyjnym jednego z najważniejszych obiektów sportowych w Polsce. Jestem przekonany, że nasza współpraca, która jest połączeniem pasji do sportu i motoryzacji, będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Tym bardziej, że mamy już za sobą jedną udaną współpracę – mówi Kamil Makula, Prezes Superauto.pl.

Warto podkreślić, że spółka w latach 2020, 2022, 2023 znalazła się w Rankingu Najcenniejszych Polskich Firm E-commerce według Forbesa, a w 2021 roku została laureatem klasyfikacji e-Gazel Biznesu. Ponadto w latach 2021, 2022, 2023 firma Superauto.pl została wyróżniona przez Kincentric jako „Best Employer”. To też podmiot odpowiedzialny społecznie, który w ramach swojej strategii CSR wspiera lokalne organizacje. Pomoc firmy dotarła już m.in. do: Hospicjum w Chorzowie, Oddziałów Dziecięcych Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie oraz Fundacji S.O.S. dla Zwierząt. Ponadto od listopada 2023 roku firma wspiera również Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie, przekazując na rzecz jego podopiecznych 1 zł za jedną ofertę przygotowaną dla każdego Klienta. Oprócz prowadzonych działalności charytatywnych jest też sponsorem premium klubu piłkarskiego Ruch Chorzów w sezonie 2023/2024. Od grudnia 2018 większościowym udziałowcem spółki jest Wirtualna Polska Holding S.A.

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości