Na basenie przy Placu Powstańców powstanie strefa fitness

Na basenie przy Placu Powstańców powstanie strefa fitness

MORiS Chorzów ogłosił przetarg na modernizację pomieszczeń na salkę fitness, która pomieści 25 uczestników wraz z zapleczem sanitarnym.

Inwestycja ma objąć ostatnie niezagospodarowane pomieszczenia, które znajdują się w obiektach MORiS Chorzów przy Placu Powstańców. Rozpoczęto właśnie proces wyłonienia wykonawcy tego projektu. Zakres prac dotyczy kompleksowego remontu niemal 150 m2 powierzchni. W nowym centrum fitness znajdzie się sala do zajęć przeznaczona dla 25 uczestników oraz kompleksowy węzeł szatniowo-sanitarny. Dominującym kolorem ma być miętowy.

Mamy nadzieję, że inwestycja ta zachęci do skorzystania z oferty nie tylko naszych stałych klientów, ale również nowe osoby, które szukają dla siebie odpowiedniego rodzaju zajęć. Pracujemy już nad ofertą, która będzie dostępna w tym miejscu. Chcemy jednak wysłuchać również Waszych propozycji i sugestii, dlatego też zwracamy się z prośbą o podzielenie się pomysłami na formy zajęć, z których będziecie mogli skorzystać! Wiadomości możecie wysyłać na adres sekretariat@moris.chorzow.pl – czytamy w komunikacie MORiSu.

Kolejne zaplanowane przez MORiS inwestycje dotyczyć będą szatni i sanitariatów na terenie hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości