Rozrywkowy koniec karnawału

Rozrywkowy koniec karnawału
Zdecydowani by wybrać się w muzyczną podróż bez pokoleniowych granic? Zostały jeszcze ostatnie bilety!Artur Wacławek (Teatr Rozrywki)

Teatr Rozrywki zaczyna dziś ostatni weekend koncertów pod hasłem Sylwester Bis to niechybny znak końca karnawału. „Rozrywka łączy pokolenia” na afiszu jeszcze 9 lutego o godzinie 18.30, a także 10 lutego o godzinie 15.00 i 19.00 oraz 11 lutego o godzinie 14.00 i 18.00.

Ostatni z wymienionych terminów to pożegnalny „zielony spektakl”. Jak zapowiadają artyści, w czasie tego występu wszystko się może zdarzyć…

„Rozrywka łączy pokolenia” to aranżacje znanych utworów, które sprawiają, że muzyka staje się mostem między starym a nowym, a klasyka spotyka się z nowoczesnością. Dzięki temu młodsze pokolenie przekonuje się, że złote przeboje zawsze będą w modzie, zaś starsi mogą odkryć, iż także nowa muzyka kryje w sobie głębokie wartości i rytm, który nie pozwoli stać w miejscu. Program koncertu wypełniają niezwykłe covery znanych utworów i klasyczne aranżacje, które przenoszą słuchaczy w inny wymiar muzyki i przywołają wspomnienia.

Sylwester Bis ma w Teatrze Rozrywki długą tradycję, grono stałych bywalców i świetną renomę, którą przypieczętowuje niesamowita atmosfera zabawy!

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości