Muzyczne smaki i smaczki

Muzyczne smaki i smaczki

Smaki Gruby Bluesa to cykl muzycznych spotkań z wątkiem kulinarnym w siedzibie Gruby Bluesa na terenie Kompleksu Sztygarka.

Kolejne wydarzenie organizowane pod tym hasłem zaplanowano na 15 lutego o godzinie 18.00. Gośćmi XIX edycji będą Patryk Filipowicz i Paweł Synowiec, twórcy płyty „Spotkanie”. Rozmowę tradycyjnie poprowadzi Jacek Kurek. Wstęp jest wolny (po uprzedniej rezerwacji miejsc poprzez Recepcję Kompleksu Sztygarka, tel. 32 249 59 92).

Gitarzysta Patryk Filipowicz nagrał „Spotkanie” w duecie z perkusjonalistą Pawłem Synowcem. Tak opisuje tę realizację na swojej stronie internetowej:

– To płyta z muzyką spontaniczną, która powstała w trakcie naszego spotkania w Bombon Records. Nad nagraniem, dźwiękiem i masteringiem czuwał Krzysztof Kot, zdjęcia do okładki i książeczki są autorstwa Jacka Raciborskiego, a projekt graficzny okładki zawdzięczamy Januszowi Różańskiemu. Ponadto wnętrze okładki zawiera kolorowankę autorstwa Pawła Synowca, którą każdy może pokolorować na przykład słuchając naszej muzyki. Na koniec muszę podkreślić, że płyta została wydana w kolekcjonerskim nakładzie 500 sztuk, a pierwsze 100 sztuk płyty ma przypisany indywidualny numer i spersonalizowaną dedykację dla kupującego.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości