Masz już bilet na Legię? W sprzedaży także wejściówki na derby piłkarek

Masz już bilet na Legię? W sprzedaży także wejściówki na derby piłkarek
W środowy wieczór w hali przy ul. Dąbrowskiego futsaliści z Chorzowa zmierzą się z Legią WarszawaFot. Adrian Ślązok

W środę (28.02) Ruch Chorzów Futsal podejmie w hali Legię Warszawa. Bilety na to spotkanie można już nabywać w internecie oraz w Centrum Rekreacji w Chorzowie. Podobnie jak na derby w Lidze Centralnej Kobiet KPR Ruch Chorzów – Sośnica Gliwice (10.03).

Ruch Chorzów Futsal walczy o utrzymanie w FOGO Futsal Ekstraklasie. Choć strata do drużyn z bezpiecznych miejsc jest pokaźna, to „Niebiescy” nie tracą nadziei na szczęśliwe zakończenie sezonu. W środę, 28 lutego, o godz. 18.00 rozegrają kolejny mecz przed własną publicznością.

Do hali MORiS przyjedzie Legia Warszawa, ósma drużyna Ekstraklasy. Goście walczą o udział w play off i będą faworytem. Chorzowianie liczą na głośny doping kibiców, który pomoże im sprawić niespodziankę i sięgnąć po cenne punkty.

W internecie – na portalu KupBilet.pl – trwa już sprzedaż biletów na mecz Ruch – Legia. Wszystkie miejsca są numerowane, a wejściówki – imienne, co oznacza, że na mecz wejść będzie mogła tylko osoba, której imię i nazwisko widnieje na bilecie. Ceny? 15 zł (bilet normalny) i 10 zł (ulgowy).

Przed meczem z Legią Warszawa będzie można również zakupić bilety  w Centrum Rekreacji w poniedziałek i wtorek w godz. 7:00-21:30 oraz w środę w godz. 7:00-15:00. Sprzedaż biletów w CRiW kończy się 3 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania lub w momencie wyprzedania puli biletów. Szczegółowe informacje nt. dystrybucji biletów na mecz Ruch – Legia znaleźć można pod tym linkiem.

Drugi z zespołów występujących w hali MORiS – KPR Ruch Chorzów – najbliższe spotkanie rozegra 10 marca o godz. 17.00. Będą to derby Śląska w Lidze Centralnej Kobiet. „Niebieskie” podejmą Sośnicę Gliwice.

Także na ten mecz można już kupować bilety – na razie w internecie, a na trzy dni przed spotkaniem zostanie także uruchomiona sprzedaż w Centrum Rekreacji. Ceny, podobnie jak na spotkanie futsalistów, wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Więcej szczegółów znaleźć można tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa