Z psem na Elkę!

Z psem na Elkę!

Od tego roku z uroków przejażdżki gondolą Kolei Linowej Elka w Parku Śląskim miłośnicy psów mogą korzystać w towarzystwie swoich pupili. Powinni przy tym pamiętać o kilku zasadach.

Reguły te pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim podróżującym, Zatem, aby skorzystać z tej atrakcji konieczne jest: posiadanie przy sobie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu psa przeciw wściekliźnie, a pupil powinien być trzymany na smyczy i mieć założony kaganiec.

Operator Kolei Linowej Elka apeluje o solidarność wszystkich właścicieli psów, aby przestrzegali obowiązującego regulaminu:

Działamy w trosce o uniknięcie stresu oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu zarówno Wam, jak i innym korzystającym z przejazdu Koleją Linową ELKA. Dziękujemy za zrozumienie! Życzymy Wam wszystkim fantastycznych chwil spędzonych podczas przejażdżek z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi!

Kolej linowa Elka to najdłuższa kolej nizinna w Europie. Podczas przejażdżki można podziwiać Park Śląski z zupełnie innej perspektywy, a doskonałe możliwości obserwacyjne są jej największym atutem.

Warto dodać, że Elka jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Kursy odbywają się aktualnie na dwóch liniach: Stadion Śląski – Wesołe Miasteczko oraz Wesołe Miasteczko – Planetarium Śląskie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa