Rekreacyjna wiosna z MORiS-em

Rekreacyjna wiosna z MORiS-em

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu już niebawem otworzy sezon padla., a już od dziś (poniedziałek, 4 marca 2024) udostępnia zainteresowanym Orlika przy ul. Kościuszki.

Na terenie obiektu znajdują się: boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 26 na 56 metrów, boisko tartanowe do gry w koszykówkę i siatkówkę, boisko do siatkówki plażowej (które udostępnione zostanie w terminie późniejszym) oraz dwie szatnie z pełnym węzłem sanitarnym. Poza boiskiem do siatkówki plażowej (którego użytkowanie wiąże się z opłatą w wysokości 25 zł za godzinę) Orlik dostępny jest bezpłatnie. Rezerwacji można dokonać on-line z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Link do rezerwacji: TUTAJ. Kontakt telefoniczny pod numerem: 668 441 918.

Od 16 marca 2024 roku w miejscu lodowiska przy ul. Katowickiej, w sąsiedztwie Centrum Handlowego AKS otwarte zostaną korty do gry w padla. Wkrótce uruchomiona zostanie rezerwacja on-line, a na tegoroczny sezon Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zapowiada rozgrywki Chorzowskiej Ligi Padla.

Wynającie kortu jest odpłatne i kosztuje 50 zł/godz. (cena ulgowa: 30 zł/h). Opłata za wypożyczenie 2 rakiet to 10 zł/h. Piłki do padla (3 szt.) kosztują 27 zł.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa