Utrudnienia w ruchu w związku z meczem kadry U-21

Utrudnienia w ruchu w związku z meczem kadry U-21
Zmiany w organizacji ruchu zaczną obowiązywać od 13.00 | fot. KMP w Chorzowie

Już dziś, o 15.00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Polski i Bułgarii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zmian w organizacji ruchu.

W związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Śląskim pomiędzy drużynami Polski i Bułgarii, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Pierwsze mogą pojawić się już od 13.00 i potrwają do zakończenia imprezy – informuje chorzowska policja

Na ulicy Parkowej — na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki — wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Ponadto na tym odcinku drogi nie będzie można parkować pojazdów. Zmiana obowiązywać będzie od 13.00 do zakończenia imprezy.

Ponadto na skrzyżowaniach, w sytuacjach tego wymagających, może zostać wprowadzona ręczna regulacja ruchem przez policjantów, dlatego apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej uwagi i stosowanie się do sygnałów oraz poleceń, wydawanych przez uprawnione osoby – czytamy w komunikacie policji.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa