Pora(j)dzili sobie. Za nami Rajd Obrońców Chorzowa

Pora(j)dzili sobie. Za nami Rajd Obrońców Chorzowa

Blisko 200 zuchów, harcerzy i wędrowników z Hufica ZHP Chorzów im. Obrońców Chorzowa bawiło się podczas tradycyjnego Rajdu Obrońców Chorzowa – wielkiej gry, która odbyła się na terenie całego Chorzowa.

Uczestnicy oprócz sprawdzenia rozmaitych umiejętności upamiętnili pamięć o tytułowych Obrońcach Chorzowa.

– Cały dzień zuchy i harcerze brali udział w zmaganiach fizycznych i logicznych w tematyce Obrońców Chorzowa. Taki sposób propagowania naszego Bohatera pozwala uczestnikom poznać sylwetki Obrońców Chorzowa i podtrzymywać pamięć o nich oraz ich patriotycznych działaniach! – podsumowują organizatorzy

Podczas apelu kończącego pod Pomnikiem Bohaterskich Harcerzy w Chorzowie wręczono nagrody najlepszym gromadom i drużynom.

Poniżej nasza fotorelacja z wydarzenia. Autorami zdjęć są Mariusz Banduch i Adrian Przyczyna

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa