Search Results For ''

 • Poradnia neurologiczna w ZSM poszerzyła działalność

  Poradnia neurologiczna w ZSM poszerzyła działalność0

  Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie, zgodnie z decyzją Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia od 1 lutego br. realizuje w pełnym wymiarze świadczenia z zakresu neurologii w przyszpitalnej poradni neurologicznej.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaki kolor farby pasuje do salonu?

  Jaki kolor farby pasuje do salonu?0

  Zanurz się w paletę inspiracji i odkryj, jaki kolor farby do salonu stworzy atmosferę, o której marzysz. Czy powinno to być odprężające błękitne morze spokoju, energetyzujący akcent soczystej limonki, czy może elegancka i ponadczasowa czerń? Wybór odpowiedniego odcienia ma kluczowe znaczenie dla klimatu i funkcjonalności tego centralnego punktu domu. Zapraszamy do świata kolorów, które odmienią Twój salon nie do poznania!

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Dlaczego warto kupić legowisko ortopedyczne dla psa?

  Dlaczego warto kupić legowisko ortopedyczne dla psa?0

  Jeśli jesteś właścicielem psa, to z całą pewnością chcesz dla niego jak najlepiej. Pies potrzebuje spacerów, pożywienia, pogłaskania, zabawy. Niezwykle ważną częścią jego życia jest również sen. To on zapewnia psu regenerację, sprawia, że ma więcej energii i ogólnie jest zdrowy. Posłanie czworonoga jest niezwykle ważne i nie powinno być przypadkowe. W poniższym tekście podpowiemy, dlaczego legowisko ortopedyczne dla psa to coś, co warto rozważyć. Zapraszamy do lektury.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Latest Posts