Przyniosą zakupy do domu. Kibice Niebieskich pomogą seniorom

Przyniosą zakupy do domu. Kibice Niebieskich pomogą seniorom

Kibice Ruchu postanowili włączyć się w akcję robienia zakupów dla seniorów. Teraz każda starsza osoba w Chorzowie może pod wskazanym numerem zgłosić potrzebę zakupową, a wszystkie niezbędne produkty do domu przyniosą jej wolontariusze.

Zasady działania akcji:

1. Wyślij SMS lub zadzwoń pod numer +48 699555010 i daj znać jakich zakupów potrzebujesz oraz gdzie trzeba je dostarczyć.
2. Koordynator przypisze do danego zgłoszenia wolontariusza, o którym poinformuje Cię telefonicznie (z numeru +48 699555010). Wolontariusz przyjedzie do Ciebie w uzgodnionym terminie, odbierze pieniądze, zrobi zakupy i przywiezie towar wraz z resztą pieniędzy.
3. Usługa jest bezpłatna, płacisz tylko za swoje zakupy.
4. Wolontariusz zrobi zakupy w sklepie możliwie najbliższym do miejsca Twojego zamieszkania. Pamiętaj, że niektóre produkty mogą być niedostępne, wykupione. Uwzględnij to sporządzając listę zakupów.
Uwaga, możliwe również zakupy apteczne. Mgr farm. Sylwia Gros-Browarska zbierze zamówienia na leki.

Zakupy dla seniorów to ważna inicjatywa w tym szczególnym czasie. Kibice Niebieskich często włączają się w różne akcje charytatywne np.: wpłacając datki na leczenie dzieci lub zbierając koce i karmę dla miejskiego schroniska dla zwierząt.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa