Oferujemy możliwość zamieszczania reklam na stronach portalu Chorzowianin.pl i na łamach drukowanego pisma Chorzowianin.pl.

CHORZOWIANIN.PL
portal mieszkańców miasta

Portal internetowy mieszkańców Chorzowa. Istnieje od 2005 roku. Regularnie jest odwiedzany przez sporą liczbę internautów. Liczba użytkowników portalu systematycznie rośnie. Portal zawiera najświeższe informacje, aktualizowane codziennie. Opisujemy wydarzenia miejskie, samorządowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Publikujemy zapowiedzi imprez, relacje z sesji Rady Miasta, galerie z wydarzeń sportowych i relacje z video na stronach telewizji internetowej Chorzowianin.tv.

CHORZOWIANIN.PL bezpłatne pismo mieszkańców miasta

Bezpłatny magazyn o charakterze publicystyczno-informacyjnym. Ukazuje się co najmniej raz w miesiącu w nakładzie do 20 tysięcy egzemplarzy. Jest bezpłatnie kolportowany na terenie miasta przez ośrodki kultury, centra handlowe, lokalne instytucje oraz na ulicach miasta. Duży nakład i bezpłatny kolportaż gwarantują reklamodawcom niski koszt dotarcia ze swoją ofertą do szerokiego grona czytelników. W każdym wydaniu Chorzowianina znajdują się specjalne dodatki, strony tematyczne i liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy do zamieszczania reklam i ogłoszeń.

1. Wypełnij prosty formularz.

2. Potrzebujemy tylko kontakt i krótką informację, gdzie chcesz się zareklamować.

3. Jeśli chcesz, napisz w formularzu, jaka reklama Cię interesuje.

4. Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły.

Formularz zamówienia reklamy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail i nr tel. (jeżeli został podany), podanych w powyższym formularzu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Żądanie usunięcia danych proszę kierować na adres biuro@agencjamedial.pl. Administratorem danych osobowych jest: Agencja Mediów Lokalnych mediaL Waldemar Kosior, ul. Katowicka 105, 41-500 Chorzów. http://chorzowianin.pl/polityka-prywatnosci/


Biuro reklamy i zamówienia

41-500 Chorzów
ul. Katowicka 105
tel. (32) 241-33-74,
fax. (32) 241-34-74
e-mail: reklama@chorzowianin.pl

Biuro ogłoszeń w redakcji
czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.00.

Zapraszamy do współpracy !