Pobiegną ulicami Chorzowa. Start na Rynku

Pobiegną ulicami Chorzowa. Start na Rynku
1 września będzie można pobiec 10 kilometrów z chorzowskiego Rynkufot. Paweł Mikołajczyk

Dobra wiadomość dla fanów biegania. 1 września odbędzie się organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu bieg na 10 kilometrów „Chorzowska dycha”.

Uczestnicy wystartują o godzinie 11:00 z chorzowskiego Rynku, a zakończą bieg na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy 10a. Dla pierwszych trzech biegaczy oraz biegaczek przygotowane są atrakcyjne nagrody. Wśród uczestników zostanie wyłonionych również trzech najlepszych biegaczy z Chorzowa. Aby przystąpić do biegu konieczny jest zapis poprzez formularz internetowy dostępny na stronie: http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/chorzowska10/ oraz wniesienie opłaty za pakiet startowy za pośrednictwem Dotpay. Uwaga! Liczba uczestników ograniczona jest do 300 osób.

Wysokość opłaty zależy od daty zapisu:

► przy zapisie do 1 sierpnia – 30 zł
► przy zapisie do 25 sierpnia – 40 zł
► w dniu biegu – 50 zł

Dla każdego uczestnika zapewniony będzie gadżet, pamiątkowy medal oraz posiłek regenerujący na mecie. Tam również organizator udostępni natryski. Na trasie ustawione będą punkty odżywcze oraz medyczne. Dokładna mapa biegu zostanie opublikowana na stronie MORiS-u nie później niż 10 dni przed datą wydarzenia.

Jako patron medialny wydarzenia serdecznie zapraszamy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa