Romantyczny wieczór w Scenie pod schodami

Romantyczny wieczór w Scenie pod schodami

Ciepła kolacja, występy artystyczne, muzyka na żywo i potańcówka. To atrakcje, jakie czekają na tych, którzy zdecydują się spędzić walentynki w nowej przestrzeni ChCK.

Scena pod schodami zaczęła swoją działalność w minionym tygodniu. Teraz zaprasza wszystkich na pierwsze wydarzenie – walentynkowy wieczór z muzyką na żywo. Na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić ten dzień w nowej przestrzeni Chorzowskiego Centrum Kultury czeka wiele atrakcji. Goście otrzymają kolację serwowaną na ciepło, bufet w formie zimnej płyty i otwarty bar słodkości. Na scenie z programem artystycznym wystąpią: Iwona Karbowska oraz aktorzy Teatru Rozrywki, Beata Rzeźnik & Tomasz Wojtan oraz występ niespodzianka. Całość zwieńczy zabawa taneczna.

Walentynkowe wydarzenie odbędzie się w piątek 14 lutego o godzinie 19:00. Cena za udział to 80 złotych za osobę lub 150 złotych za parę. Bilety do nabycia w kasie ChCK oraz telefonicznie pod numerem 32 349 78 63/65. W razie pytań można pisać na adres beata@chck.pl, lub dzwonić pod numer 32 349 78 78

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości