Charytatywny Bal Karnawałowy

Charytatywny Bal Karnawałowy
Przychodząc na I Charytatywny Bal Karnawały Przyjaciół SP nr 18 będzie można pomóc OliFot.: archiwum prywatne Eweliny Kretschmer

Przyszły piątek będzie okazją do dobrej zabawy i pomocy dla Oli Kretschmer, która walczy o powrót do zdrowia po operacji kręgosłupa. Wystarczy przyjść na I Charytatywny Bal Karnawały Przyjaciół SP nr 18.

Bal odbędzie się dnia 21.02.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Chorzowie przy ul. Czempiela 52. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Poprowadzi ją DJ White Vinyl, który zagwarantuje świetną zabawę, a dobre jedzenie zapewni Restauracja Dworek Parkowy z siedzibą w Parku Śląskim.

Poza dobrą zabawą głównym celem Balu jest pomoc w powrocie do zdrowia małej Oli, uczennicy klasy 1a sp 18. W tym celu przeprowadzona zostanie licytacja, na którą darczyńcy przekazali już m. in.: dzieła sztuki, zabiegi kosmetyczne, usługi fryzjerskie, karnety do sali zabaw. Zebrane w ten sposób pieniądze pomogą Oli po zaplanowanej na początek marca, kolejnej już operacji kręgosłupa, która wymaga kosztownej i długotrwałej rehabilitacji.

Wejściówka częściowo pokrywa koszt organizacji Balu oraz jest datkiem dla Oli. Koszt zakupu biletu to 80 zł za osobę. Można je zamówić telefonicznie u p. Jagody 501-602-011 lub p. Patrycji 502-207-790.

Więcej informacji o Oli oraz zrzutka internetowa dostępne są w tym miejscu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości