Targi nieruchomości na Stadionie Śląskim

Targi nieruchomości na Stadionie Śląskim

W dniach 7-8 marca odbędą się Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Na Stadionie Śląskim pojawi się około 60 wystawców m.in: deweloperzy z ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, projektanci, pośrednicy kredytowi oraz eksperci branży.

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach. Nie zabraknie także architektów, oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób miejscowościach na Śląsku.

Aby wziąć udział w imprezie trzeba wejść na stronę i pobrać bezpłatny bilet elektroniczny uprawniający do wejścia na targi 2 osoby dorosłe i dzieci. Godziny otwarcia targów dla zwiedzających: sobota 10:00 – 16:00, niedziela 10:00 – 16:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa