Rozrywka pozostaje w kontakcie z widzami

Rozrywka pozostaje w kontakcie z widzami
Teatr Rozrywki to jedna z instytucji kultury, która w czasie epidemii bardzo aktywnia działa w serwisach społecznościowych.Fot.: facebook.com/TeatrRozrywki

W tym roku Międzynarodowy Dzień Teatru wypada w śródku kwarantanny przy pustych scenach. Nie znaczy to jednak, że chorzowscy widzowie nie mają kontaktu z ulubionymi aktorami – wręcz przeciwnie. Zespół Rozrywki aktywnie komunikuje się z fanami w serwisach społecznościowych.

Teatr Rozrywki na swojej stronie w serwisie facebook.com rozpoczał nowy cykl #rozrywkadośniadania, w ramach którego Wioletta Białk codziennie o godzinie 10:00 czyta fragmenty książek dla dzieci. Najmłodsi fani Rozrywki mogli póki co wysłuchać fragmentów „Kota w butach” i „Śpiacej Królewny”.

Poza nowym cyklem rozrywkowo-edukacyjnym dla dzieci, zespół TR kontaktuje się z fanami w nieco luźniejszej, prywatnej formule. Filmiki z pozdrowieniami dla widzów przesłały aktorki Wioletta Malchar-Moś i Aleksandra Dyjas, a także tancerz Rafał Gajewski.

Ponadto Teatr Rozrywki udostępnia widzom swoje archiwa. Jak dotad na stronie TR w serwisie facebook.com opublikowany został spektakl „Osobowość Zaburzona” w reżyserii Macieja Cierzniaka oraz fragmenty recitalu Kamila Franczaka „Franek śpiewa Grechutę”. Drugi materiał został przygotowany specjalnie dla widzów Rozrywki w czasie epidemii. Zrealizowano go bez udziału widowni i z ograniczonym do minimum zespołem Rozrywki.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa