Ludzie z Grajfką przenoszą się do sieci. Dziś pierwsze spotkanie online

Ludzie z Grajfką przenoszą się do sieci. Dziś pierwsze spotkanie online

Jowita Budnik, aktorka znana z filmów „Plac Zbawiciela” oraz „Ptaki śpiewają w Kigali”, będzie gościem spotkania z cyklu „Ludzie z Grajfką” organizowanego przez Chorzowskie Centrum Kultury.

Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu „Ludzie z Grajfką”, które zostanie zrealizowane w trybie online. Rozmowę poprowadzi Agata Śliwa. Aby wziąć udział w spotkaniu trzeba o godzinie 18:00 wejść na facebookowy profil Kina Grajfka i dołączyć do transmisji na żywo.

– Będzie to streaming na żywo, bez możliwości odtworzenia go później, dlatego prosimy o obecność przy komputerze we wskazanym czasie! – apelują organizatorzy

Jowita Budnik jest wychowanką młodzieżowego ogniska przy Teatrze Ochota. Zaraz po maturze podjęła studia na Wydziale Profilaktyki, Resocjalizacji i Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Teraz gościnnie występuje w Teatrze Ochota, Teatrze Powszechnym w Warszawie. Przy rolach filmowych najczęściej współpracowała z reżyserskim duetem Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze. Laureatka wielu nagród na polskich i światowych festiwalach filmowych. Uznanie przyniosły jej role w filmach „Plac Zbawiciela”, „Papusza”, Ptaki śpiewają w Kigali”

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa