Zatańcz z Rozrywką do hitu Whitney Houston

Zatańcz z Rozrywką do hitu Whitney Houston
Międzynarodowy Dzień Tańca będzie okazją, aby wirtualnie zatańczyć z artystami Rozrywki.Fot.: Teatr Rozrywki / Artur Wacławek

29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Teatr Rozrywki wpadł na pomysł, jak świętować wspólnie z widzami, bez wychodzenia z domu.

By razem pokazać miłość do tańca wystarczy nagrać krótkie video do utworu Whitney Houston „I wanna dance with somebody”. Następnie należy wysłać je za pośrednictwem serwisu WeTransfer lub mailem na adres promocja@teatr-rozrywki.pl. W środę 29 kwietnia Teatr Rozrywki opublikuje video, na którym osoby biorące udział w zabawie zatańczą razem z artystami Rozrywki.

– Zbliżający się #międzynarodowydzieńtańca to świetna okazja na odrobinę szaleństwa, założenie wyjściowych ciuchów i dzikie pląsy w domu. Co Ty na to? Zatańczymy? Nie musisz przejmować się jakością dźwięku i nagrania. Najważniejsze, żebyś dobrze się bawił – zachęca Teatr Rozrywki.

Swoje taneczne filmy można wysyłać do 26 kwietnia. Na szczegółowe pytania odnośnie akcji Teatr Rozrywki będzie odpowiadał za pośrednictwem swojego profilu w serwisie facebook.com.

#zatańczznami – Międzynarodowy Dzień Tańca – Teatr Rozrywki

Dzień dobry. A może zatańczymy razem z okazji #międzynarodowydzieńtańca? ?To video powstało z tęsknoty do tańca…To video powstało z tęsknoty za Wami…To video powstało, żeby wspólnie zatańczyć 🙂 Zbliżający się #międzynarodowydzieńtańca to świetna okazja na odrobinę szaleństwa, założenie wyjściowych ciuchów i dzikie pląsy w domu 🙂 Co Ty na to? Zatańczymy?:)Co trzeba zrobić??✅Wystarczy nagrać krótkie video do utworu Whitney Houston "I wanna dance with somebody". ✅Wysłać do nas link z plikiem za pośrednictwem WeTransfer lub drogą mailową na adres promocja@teatr-rozrywki.pl✅29 kwietnia opublikujemy video, na którym zatańczysz wspólnie z artystami Rozrywki :)ℹ️Na video czekamy do 26 kwietnia 🙂 W razie pytań piszcie do nas na Facebooku. Nie musisz przejmować się jakością dźwięku i nagrania. Najważniejsze, żebyś dobrze się bawił <3 #rozrywkaonline #międzynarodowydzieńtańca #zatańczznami

Opublikowany przez Teatr Rozrywki Wtorek, 21 kwietnia 2020

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości