Warsztaty fotograficzne w MDK Batory

Warsztaty fotograficzne w MDK Batory

W sobotę 11 lipca w MDK Batory odbędą się warsztaty fotograficzne „Lustrzanka nie dekoracja. Naucz się ją obsługiwać”. Dwudniowe zajęcia są przeznaczone dla osób powyżej lat 15, które mają lustrzankę w domu i chcą wykorzystać jej pełen potencjał.

Plan warsztatów fotograficznych:

Sobota – dzień 1, godz. 10:00 – 14:00

„Co się stanie jak tu nacisnę?” – podstawy działania aparatu. Rodzaje fotografii, czyli czemu lub komu mogę robić zdjęcia? Podstawy fotografii – co to jest przysłona, ISO czy czas naświetlania? Nauka kadrowania – zasady kompozycji. Jakie efekty można zrobić bawiąc się czasem naświetlania i przysłoną? Krótko o rodzajach światła podczas fotografii.

Niedziela – dzień 2 (część praktyczna), godz. 10:00 – 14:00

Fotografia portretowa – na co zwrócić uwagę przy pracy z modelem/modelką? Eksperymenty fotograficzne – malowanie światłem. Podsumowanie prac

– Najlepiej jest uczyć się na własnym sprzęcie, dlatego prosimy o przyniesienie ze sobą na warsztaty swoje lustrzanki – apelują organizatorzy

Całkowity koszt warsztatów wynosi 99 zł. Zapisy telefoniczne pod nr 533 397 363, mailowo: kinga@mdkbatory.pl lub bezpośrednio przez fanpage MDK Batory na Facebooku.

Płatności należy dokonać przelewem wpisując poniższe dane.
Miejski Dom Kultury Batory
ING BANK ŚLĄSKI KATOWICE o/Chorzów
73 1050 1243 1000 0010 0011 4429
Tytuł: Warsztaty fotograficzne, Imię i nazwisko uczestnika

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa