Kolejna impreza z cyklu Pepsi Silesia Beats

Kolejna impreza z cyklu Pepsi Silesia Beats
Pepsi Silesia Beats to unikatowe wydarzenie na europejskiej scenie muzyki klubowej.Fot.: Pepsi Silesia Beats

W sobotę 18 lipca odbędzie się druga impreza pod szyldem Pepsi Silesia Beats. Wszyscy chętni mogą za pośrednictwem Internetu dołączyć do zabawy niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywają. Początek o godzinie 21:00.

Pepsi Silesia Beats to wydarzenie organizowane w formule video live stream bez udziału publiczności na terenie Stadionu Śląskiego, która bawi się w wybranych przez siebie miejscach. Jedynym ograniczeniem jest dostęp do internetu.

Pepsi Silesia Beats #2

Już za 3 DNI podzielimy murawę Stadion Śląski na 4 dj'skie areny! ?Zobaczycie losowanie kolejności występów, tuż przed ich rozpoczęciem!ADAM DE GREAT ! C-BooL ! GROMEE ! Sikdope !Jaką kolejność obstawiacie? Piszcie w komentarzach! ?? onkaczmarczyk.pl – Wojtek Kaczmarczyk#PepsiSilesiaBeats #livestream #śląskiłączy

Opublikowany przez Pepsi Silesia Beats Wtorek, 14 lipca 2020

Tym razem na murawie „Kotła Czarownic” staną aż 4 niezależne sceny dj’skie, na których zagrają: Adam De Grea, C-BooL, Gromee i Sikdope. Każdy z Artystów będzie miał swoją trybunę i stół DJ’ski, a o kolejności występów zadecyduje losowanie na żywo.

– Róbcie zdjęcia, videorelacje, komentujcie, udostępniajcie! Koniecznie z oznaczeniem @pepsisilesiabeats – zachęcają organizatorzy.

Pepsi Silesia Beats #2 – JUŻ W SOBOTĘ

2 DNI! ?Przygotowaliście już swoją lożę VIP?Gwarantujemy wszystkim miejsce w pierwszym rzędzie, najlepszą muzykę, wyjątkową oprawę i wiele atrakcji!Bądźcie razem z nami ? Pepsi Silesia Beats 2020 LIVE Stream | Stadion Śląski#PepsiSilesiaBeats #livestream #slaskilaczy

Opublikowany przez Pepsi Silesia Beats Środa, 15 lipca 2020

Do wydarzenia można dołączyć tutaj w sobotę 18 lipca od godziny 21:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości