Przejadą niebieską i białą trasą. Rajd Rowerowy na 100-lecie Ruchu

Przejadą niebieską i białą trasą. Rajd Rowerowy na 100-lecie Ruchu

W najbliższą sobotę 12 września odbędzie się czwarta edycja Chorzowskiego Rajdu Rowerowego. Tym razem trasa poprowadzi miejscami związanymi z historią Ruchu w związku z obchodzonym w tym roku 100-leciem powstania klubu.

Impreza Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń, z roku na rok przyciągając coraz więcej chętnych. Rajd rowerowy to okazja do poznania bogatej historii miasta z niecodziennej perspektywy dwóch kółek. Tym razem, uczestniczki i uczestnicy będą odwiedzać miejsca związane z Ruchem Chorzów.

Organizatorzy przygotowali dwie trasy: niebieską oraz białą. Każda z osób będzie mogła pokonać ją odpowiednim dla siebie tempie. Postoje na trasie rajdu to możliwość poznania osób i wydarzeń związanych z chorzowskim 100-latkiem.

Biuro rajdu będzie się znajdowało przy hali MORiS (Ul. Dąbrowskiego 113) w godzinach od 10:00 do 12:00. Każdy uczestnik otrzyma gadżet, posiłek regeneracyjny oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wpisowe wynosi 5 zł od uczestnika. Zapisy oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej MORiSu. Podczas zapisu należy wybrać jedną z dwóch dostępnych tras. Do każdej z tras może dołączyć maksymalnie 125 uczestników.

– Meta w tym dniu może być tylko jedna – jest to stadion przy ul. Cichej 6. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich miłośników dwóch kółek z całymi rodzinami – zachęca Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Poniżej udostępniamy relację filmową z ubiegłorocznej edycji imprezy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości