Pierwsze rozstrzygnięcia. Znamy finalistów festiwalu Entrée

Pierwsze rozstrzygnięcia. Znamy finalistów festiwalu Entrée

Komisja artystyczna w składzie: Dorota Ogrodzka, Agata Kędzia i Maciej Dziaczko wybrała spektakle, które zobaczymy w dniach 12-15 listopada w trakcie festiwalu Entrée na małej scenie Teatru Rozrywki.

Chęć udziału w XI edycji festiwalu Entrée zgłosiło 26 amatorskich zespołów teatralnych. Komisja Artystyczna Obserwatorium Artystycznego Entrée zakwalifikowała do udziału w finale festiwalu 6 spektakli:

Teatr Krzyk – „Hej, Ty”

Robert Traczyk – „Śmierć Człowieka-Wiewiórki”

Fundacja Wielki Człowiek – „Czy mnie kochacie?”

Bernadeta Bursza, Karol Czarnowicz – „SON isolado”

Studio Osobowości Teatru Porywacze Ciał – „KHUNG”

– Dziękujemy Komisji artystycznej za wybór spektakli, a finalistom gratulujemy i czekamy na Was w Rozrywce. Niedługo opowiemy nieco więcej o spektaklach, które zaprezentują się w trakcie Entrée – zapowiadają organizatorzy.

W trakcie tegorocznej edycji proces oceniania zgłoszeń prowadzony jest dwuetapowo. W pierwszym, który jest już za nami Komisja Artystyczna wybrała spektakle finałowe. W drugim zaangażowane będzie Jury Konkursowe, które będzie oceniać spektakle w trakcie finałowego przeglądu w listopadzie. Jury Konkursowe stworzą: dr Aneta Głowacka, Joanna Rzepka-Dziedzic, Adam Kowalski i Maciej Cierzniak.

Przedstawiamy skład Jury, które wybierze zwycięski spektakl 11. edycji Entrée! ❤️☑️ dr Aneta Głowacka☑️ Joanna…

Opublikowany przez Obserwatorium Artystyczne Entrée Czwartek, 3 września 2020

Premiera laureatów poprzedniej, 10. edycji Entrée, czyli spektaklu autorstwa Teatru im. Stefana Batorego pt. „Nowe szaty królowej” odbędzie się 12 listopada w Teatrze Rozrywki.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości