Idą w miasto, aby oczyścić tereny zielone

Idą w miasto, aby oczyścić tereny zielone

Grupa społeczników ponownie ruszy sprzątać miasto. Zbliżające się spotkanie będzie kontynuacją ich ekologicznych działań, które rozpoczęły się na przełomie lutego i marca tego roku. Tym razem ochotnicy posprzątają tereny przy koszarach.

Grupa spotka się w niedzielę 8 listopada o godzinie 11:00 na ul. Śląskiej, na wprost parkingu strzeżonego przy Szkole Podstawowej nr 38 . Do wzięcia udziału w ekologicznej akcji przydadzą się rękawiczki, kilka worków na śmieci i ubiór adekwatny do warunków atmosferycznych.

– Pragniemy wyjść do szerszej grupy odbiorców z tą piękną inicjatywą, by razem czynić świąt piękniejszym. Zapewniamy kontakt z Naturą, wyjątkowe uczucie dzięki świadomości zrobienia czegoś przyjemnego a zarazem pożytecznego, z intencją czynienia Dobra, spotkanie i poznanie ciekawych ludzi, jak również wyciszenie stresu i wyhamowanie z codziennego pędu – zapewniają organizatorzy.

Będzie to trzecia edycja tego wydarzenia w Chorzowie. Inicjatywie honorowego patronatu udzielił prezydenta miasta, Andrzeja Kotala.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości