Wirtualny kalendarz adwentowy. Nowa inicjatywa CIM

Wirtualny kalendarz adwentowy. Nowa inicjatywa CIM

Centrum Integracji Międzypokoleniowej przygotowało wirtualną zabawę na przedświąteczny czas. „CIMowy Kalendarz Adwentowy” to codzienne zagadki i zadania, które mają pomóc przełamać uczucie izolacji oraz stworzyć atmosferę bliskości.

– Drodzy słuchacze Akademii Seniora, Klubu Malucha i sympatycy Centrum Integracji Międzypokoleniowej, w obecnym czasie brakuje nam wszystkim poczucia wspólnoty. Tęsknimy za spotkaniami i rozmowami. Dlatego chcemy Wam zaproponować zabawę „CIMowy Kalendarz Adwentowy” która pomoże nam przełamać uczucie izolacji. Postarajmy się wspólnie stworzyć magiczną atmosferę bliskości – zaprasza Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Na facebookowej stronie Centrum Integracji Międzypokoleniowej pojawiać się będą cytaty, fragmenty utworów literackich, quizy, zadania do wykonania. Zadaniem do wykonania jest jak najszybsze odgadnięcie autora tekstu, prawidłowa odpowiedź na pytania lub wykonanie wskazanego na dany dzień zadania.

Pierwszym zadaniem było wskazanie autora udostępnionego przez CIM cytatu.

[CIMowy Kalendarz Adwentowy – reguły zabawy dostępne tutaj: https://tinyurl.com/y6hl6prz] Zaczynamy! Waszym zadaniem…

Opublikowany przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej Poniedziałek, 30 listopada 2020

– Dla najaktywniejszych uczestników zabawy czekać będą upominki świąteczne, które dostarczy Wam Święty Mikołaj. Zachęcamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia – kończy CIM.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości