Weź udział w wirtualnym biegu, licytuj na aukcjach i wspomóż WOŚP

Weź udział w wirtualnym biegu, licytuj na aukcjach i wspomóż WOŚP
VI Bieg z sercem WOŚP i Nordic Walking z sercem WOŚP w Chorzowie.OŚP to elementy 29 Finału fot.: wosp.org.pl | Stora Enso

Sztab WOŚP Chorzów ZST nr 1 działający przy Zespole Szkół Technicznych nr 1 w Chorzowie wspólnie z Urzędem Miasta zapraszają na VI Bieg z sercem WOŚP i Nordic Walking z sercem WOŚP – edycja wirtualna.

Zapisy na bieg rozpoczęły się w grudniu poprzez formularz internetowy. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się przez stronę internetową oraz dokonać wpłaty na wirtualną puszkę, o wartości nie mniejszej niż 15 złotych za osobę. W biegu może wziąć udział 150 osób, które muszą pokonać nie mniej niż 2900 metrów. Od momentu dokonania wpłaty, zarejestrowania się i otrzymania potwierdzenia ze strony sztabu, zawodnik ma czas do 31.01.2021 r. na pokonanie wskazanego dystansu, co musi udokumentować screenem z aplikacji.

Uczestnicy i uczestniczki zobowiązani są do zarejestrowania swojego biegu, marszu lub spaceru przy użyciu dowolnego urządzenia z funkcją GPS oraz powszechnie używanych aplikacji (np. Strava). Urządzenie rejestrujące musi posiadać funkcję wykonania zrzutu w celu weryfikacji przebytego dystansu. Dystans musi być pokonany jednorazowo, bez zatrzymywania aplikacji. Po ukończeniu dystansu, który uczestnik sam wybrał, przesyła on zrzut z aplikacji na adres wospchorzow@gmail.com. W mailu oprócz zdjęcia muszą znaleźć się następujące informacje: imię, nazwisko, adres do przesłania medalu, potwierdzenie dokonanej wpłaty. Odbiór osobisty pamiątkowych medali będzie możliwy po 31 stycznia.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną sztabu, gdzie pojawiają się na bieżąco informacje na temat akcji organizowanych przez sztab. Poniżej udostępniamy również licytacje prowadzone przez sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1.

  1. Koszulka męska z 26. Pol’and’Rok.
  2. Brelok gumowy z motywem 29. Finału WOŚP.
  3. Magnes gumowy z motywem 29. Finału WOŚP.
  4. Worko-plecak z motywem 29. Finału WOŚP.
  5. Kalendarz trójdzielny z motywem 29. Finału WOŚP.
  6. Kalendarz Polska jest Kobietą!
  7. Kalendarz książkowy z motywem 29. Finału WOŚP.
  8. Chusta wielofunkcyjna z motywem 29. Finału WOŚP.
  9. Koszulka dziecięca z motywem 29. Finału WOŚP.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości