Trenuj online na zajęciach MORiS

Trenuj online na zajęciach MORiS

Obostrzenia dotyczące sportu mają potrwać co najmniej do 17 stycznia. Nie znaczy to jednak, że trzeba rezygnować z aktywności fizycznej. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie kontynuuje zajęcia fitness w formie online.

Drzwi do Centrum Rekreacji i Wdzięku wciąż pozostają zamknięte, ale można ćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerek w swoich domach. Aby to zrobić wystarczy dołączyć do facebookowej grupy: #MORiS – Centrum Rekreacji i Wdzięku. Trenerki prowadzące zajęcia w Centrum Rekreacji i Wdzięku udostępniają tam filmy w których prowadzą zajęcia.

– To już kolejny tydzień, w którym nie możemy zaprosić Was do Centrum Rekreacji i Wdzięku. Za to Wy możecie zaprosić nas do swoich domów! Wystarczy smarfton, laptop i dobra energia – zachęca Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

W poniższym filmie trenerki MORiS opowiadają o korzyściach płynących z wykonywania ćwiczeń, które pojawiają się na ich zajęciach.

Co ważne – nie trzeba posiadać konta na Facebooku, aby wziąć udział w treningach. Poniżej udostępniamy grafik zajęć na bieżący tydzień.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości