Dzienny Dom Pobytu zalany. Trwa zbiórka na wymianę dachu

Dzienny Dom Pobytu zalany. Trwa zbiórka na wymianę dachu

Ośrodek Wsparcia Dzienny Dom Pobytu w Chorzowie przy ul. Beskidzkiej został zalany. Zniszczone zostały ściany i sprzęty w kilku salach. Po oględzinach okazało się, że trzeba również wymienić dach. Ośrodek potrzebuje wsparcia i rozpoczął zbiórkę środków.

– Ośrodek jest wprawdzie ubezpieczony, ale straty są dużo większe… Okazało się, że trzeba wymienić cały dach. Sami niestety nie damy rady. Zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i tym razem prosimy – apeluje Dzienny Dom Pobytu.

Kochani, mamy do Was ogromną prośbę! W czwartek z dachu lała się ciurkiem woda i niestety kilka sal zostało zalanych….

Opublikowany przez Dzienny Dom Pobytu Poniedziałek, 22 lutego 2021

Aby pomóc w naprawie dachu i remoncie zniszczonych pomieszczeń można wpłacać środki na internetową zbiórkę prowadzoną na portalu siepomaga.

Ośrodek Wsparcia – Dzienny Dom Pobytu w Chorzowie jest placówką prowadzoną przez chorzowskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Ośrodek przeznaczony jest dla podopiecznych powyżej 24 roku życia, niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu znacznym i głębokim. To jedyna tego typu placówka w mieście, która oferuje usługi dla tej grupy potrzebujących – obecnie dla 38 osób. Szerzej o działaniach DDP informowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości