Ambasadorka Stadionu Śląskiego inspiruje kobiety na całym świecie

Ambasadorka Stadionu Śląskiego inspiruje kobiety na całym świecie

Podwójna złota medalistka olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata, rekordzistka świata w rzucie młotem i ambasadorka Stadionu Śląskiego, Anita Włodarczyk do swojej bogatej kolekcji mistrzowskich tytułów dodała kolejne wyróżnienie – Barbie Shero, przyznawane najbardziej inspirującym kobietom świata.

Wyróżnienie Barbie Shero, czyli podobizna w formie popularnej lalki, jest przyznawane wyjątkowym kobietom, które są inspiracją dla dziewczynek i kobiet na całym świecie. Symboliczne lalki przyznawane od 2015 roku. W 2018 roku wyróżnienie po raz pierwszy trafiło do rąk Polki – swoją lalkową podobiznę otrzymała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Rok później „swoją” lalkę otrzymała Iwona Blecharczyk, która jest zawodowym kierowcą transportu specjalistycznego wielkogabarytowego. Trzecią Polką z tym wyjątkowym wyróżnieniem została Anita Włodarczyk.

? Barbie Shero 2021 ? Barbie młociarka, jedyna na świecie lalka Barbie rzucająca młotem ? Dzisiaj cieszę się jak…

Opublikowany przez Anitę Włodarczyk Czwartek, 4 marca 2021

– Anita od lat jest wzorem i inspiruje młodych ludzi. Wyróżnieniem Barbie Shero została doceniona za niezwykłą determinację i upór w dążeniu do celu. Za odwagę i siłę, które pozwoliły jej nie tylko odnosić spektakularne sukcesy, ale także mierzyć się ze sportowymi wyzwaniami. Anita wspiera i motywuje młodych sportowców do poszukiwania własnej drogi i konsekwentnej walki o siebie oraz przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych – tak uzasadniło tegoroczny wybór Barbie Poland.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości