Parku Śląski. Zmiany w korzystaniu z parkingów na majówkę

Parku Śląski. Zmiany w korzystaniu z parkingów na majówkę

W związku z imprezą „World Athletics Relays Silesia 21” odbywającą się 1 i 2 maja na Stadionie Śląskim oraz innymi wydarzeniami, które będą miały miejsce na terenie Parku Śląskiego pojawią się utrudnienia przy wjeździe do parku. Zmieni się również taryfa opłat.

Zmiany będą obowiązywać przez cały weekend od 1 do 3 maja.

1. Wjazd do Strefy Parkingowej „Główna” – od ul. Chorzowskiej: opłata parkingowa będzie pobierana w formie ryczałtu podczas wjazdu w wysokości 20 złotych.

2. Wjazd do Strefy Parkingowej „Stadion Śląski” – Wjazd od ul. Parkowej: opłata parkingowa będzie pobierana w formie ryczałtu podczas wjazdu w wysokości 20 złotych.

3. Wjazd do Strefy Parkingowej „Złota” – Wjazd od ul. Złotej: strefa parkingowa będzie funkcjonowała bez żadnych zmian. Opłata godzinowa pobierana będzie zgodnie z Regulaminem Niestrzeżonych Stref Parkingowych.

Wjazd do stref parkingowych „Stadion Śląski” i „Główna” w dniach 1-3 maja będzie możliwy do wyczerpania miejsc. Po osiągnięciu limitu wspomniane wjazdy zostaną zamknięte. Wstępnie zakładana pora zamknięcia wjazdów to godzina 11.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa