Maj z plenerowymi wydarzeniami na żywo w SDK

Maj z plenerowymi wydarzeniami na żywo w SDK

Przed nami trzy wydarzenia z udziałem publiczności w Ogrodowej Strefie Kultury SDK. W ogrodach na tyłach Starochorzowskiego Domu Kultury odbędą się 2 koncerty i warsztaty rękodzieła. To wszystko już w tym miesiącu.

– Pogoda coraz łaskawsza. Wobec czego możemy Was zaprosić na warsztaty i koncerty, które odbędą się jeszcze w maju w naszym ogrodzie w ramach Ogrodowej Strefy Kultury – zapowiada Starochorzowski Dom Kultury.

Pierwszym, długo wyczekiwanym wydarzeniem z udziałem uczestników będzie inauguracja MAMY KLUB. W ramach nowej inicjatywy SDK we wtorek 18 maja odbędą się warsztaty dla kobiet, które poprowadzi Mamutka Szyje.

Już 2 dni później, w czwartek 20 maja odbędzie się koncert zespołu wokalnego Fresco. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to muzyczna podróż w czasie.

– Zajrzymy m.in. do klasyki wieku XX, zabawimy w kolorowych latach 70-tych, rockowych 80-tych, odświeżymy milenijne hity, a także te, które całkiem niedawno gościły na listach przebojów polskich stacji radiowych. Będzie to jednocześnie okazja do zaprezentowania nowych członków zespołu, którzy zasilili nasze grono, wnosząc ze sobą świeże, unikalne brzmienie i jeszcze więcej pozytywnej energii – informuje SDK.

Początek koncertu Fresko o godzinie 18:00. Bilety są do nabycia w cenie 10 złotych.

Całość zwieńczy koncert Kamila Franczaka, aktora Teatru Rozrywki, który z okazji Dnia Matki zaśpiewa znane utwory z repertuaru Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego oraz Marka Grechuty.

– Repertuar znanych i lubianych wykonawców, jak i autorów piosenek będzie wspaniałym bukietem dla naszych kochanych mam – przekonuje SDK.

Wydarzenie odbędzie się w środę 26 maja o godzinie 18:00. Bilety na koncert dostępne są w cenie 30 złotych.

Wydarzenia kulturalne pod gołym niebem? Mmmm W naszym ogrodzie to możliwe!!:) Pogoda coraz łaskawsza. Wobec czego…

Opublikowany przez Starochorzowski Dom Kultury Środa, 5 maja 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości