Nie zmarnuj wakacji. Wstań z kanapy i rusz się z MORiSem

Nie zmarnuj wakacji. Wstań z kanapy i rusz się z MORiSem
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie w czasie wakacji organizuje m.in. rozgrywki siatkówki plażowej Zdjęcie: Mariusz Banduch

Aktywny wypoczynek, emocje i dobra zabawa – to najkrótszy opis wakacyjnej oferty Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie. Zapisy trwają, czas start!

Sezon letni to świetny czas na plażówkę – przed nami Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej. Zawody rozpoczną się 6 sierpnia o 8.30 na Orliku przy ul. Kościuszki, a wpisowe to 30 zł za zespół. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe statuetki.

Rozpoczęły się także zapisy na Wakacyjny Turniej Streetballa, który odbędzie się 6. sierpnia na boisku przy ul. Kościuszki (Orlik). Wpisowe wynosi 30 zł za drużynę. Wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończony 16. rok życia. Decyzję o udziale trzeba podjąć do 4 sierpnia.

Na 30 lipca zaplanowano Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego. Zawody toczyć się będą w kategorii open, a system rozgrywek zostanie ustalony po zamknięciu listy zgłoszeń. Wpisowe wynosi 15 zł za osobę.

W czasie wakacji toczyć się będą także rozgrywki Chorzowiej Ligi Tenisa Stołowego.Cykl czterech turniejów rozpocznie się 31 lipca. Zawody mają charakter rekreacyjny, a do udziału w nich zachęca się rodziców z dziećmi. Wpisowe to 120 zł na drużynę.

Ponadto wiele atrakcji przewidziano w ramach rekreacyjnych Turniejów Rodzinnych, które odbędą się na Kresach lub w hali przy ul. Dąbrowskiego (w przypadku złej pogody) 23 lipca i 20 sierpnia.

Formularze zgłoszeniowe na wszystkie rozgrywki dostępne są na stronie moris.chorzow.pl

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa