Policjanci z nagrodami podczas spotkania Zespołu Interdyscyplinarnego

Policjanci z nagrodami podczas spotkania Zespołu Interdyscyplinarnego
Wyróżnieni stróże prawa zostali docenieni za wykonaną pracę.fot. KMP Chorzów

Trzech chorzowskich policjantów otrzymało wyjątkowe wyróżnienie. Mundurowi z całą pewnością zasłużyli swoją postawą na wspomniane nagrody.

Dokładnie 1 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie odbyło się spotkanie Zespołu Interdyscyplinarnego, całość spotkania toczyła się pod nazwą „Uzależnienie a przemoc”. Wiodącym tematem była praca z osobami dotkniętymi przemocą w rodzinie. W trakcie wydarzenia podsumowano dotychczasową pracę, omówiono plany na przyszły rok, a dodatkowo zgromadzeni mogli posłuchać wykładu na temat deficytu bliskości u najmłodszych.

To jednak nie wszystko Podczas spotkania rozdane zostały nagrody dla pracowników chorzowskich instytucji działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Pochwały przypadły m.in. trzem funkcjonariuszom miejskiej policji.

– Wyróżnienia otrzymali asp. szt. Adam Kościelny oraz mł. asp. Michał Wilmański z chorzowskiej „jedynki”. Z II komisariatu nagrodzony został sierż. szt. Dariusz Rybak. Wymienieni policjanci zostali docenieni za pracę na rzecz osób dotkniętych przemocą w rodzinie – czytamy na stronie KMP Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości