Aktywny wypoczynek na wakacje

Aktywny wypoczynek na wakacje
fot.: MORiS Chorzów

Wycieczki rekreacyjne, rodzinny piknik na stadionie Ruchu i liczne turnieje w wielu dyscyplinach sportowych. To część atrakcji jakie na wakacje przygotował dla chorzowian Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Okazją do wypoczynku będzie organizowane po raz trzeci „Śniadanie na trawie”. Na imprezie będzie można zwiedzić stadion Ruchu oraz włączyć się do rodzinnych zabaw i konkursów na murawie boiska. Całość zakończy bitwa na balony z wodą. Aby wziąć udział wystarczy przyjść 6 lipca o godz. 11.00 na boisko Stadionu Miejskiego przy ul. Cichej. Wstęp płatny 1 zł od osoby.

Dobre wieści płyną również do miłośników innych dyscyplin sportowych. Do Chorzowa wróci koszykówka uliczna – sezon zainauguruje Turniej  Streetballa, który zaplanowano na 14 lipca o godz 9:00 na boisku przy ul. Katowickiej (więcej informacji oraz link do zapisów dostępne są tutaj). Ponadto, w harmonogramie imprez znalazły: turnieje siatkówki  plażowej, tenisa ziemnego oraz dwie rundy Padel Grand Prix.

Przewidziano także wycieczki rekreacyjne dla dzieci i młodzieży – szczegółowe informacje dotyczące miejsca i terminów dostępne są tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa