Objazdy w centrum Chorzowa. Prace potrwają do października

Objazdy w centrum Chorzowa. Prace potrwają do października
Dojazd z ulicy Mielęckiego do ulicy Żeromskiego prowadzony będzie objazdem przez ulice Chrobrego i Truchana.Fot.: archiwum

Miejski Zarząd Ulic i Mostów informuje o utrudnieniach w obrębie ulic: Mielęckiego, Żeromskiego i Chrobrego. Objazdy potrwają do października.

Od wczoraj prowadzone są prace związane z realizacją pierwszego etapu budowy przyłącza ciepłowniczego do budynku przy ulicy Mielęckiego 9 w Chorzowie.

Ze względu na zakres prowadzonych prac w ciągu ulicy Mielęckiego (na odcinku między rejonem posesji nr 10 i skrzyżowaniem z ulicą Chrobrego) wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów prowadzony w kierunku ul. Chrobrego – czytamy w komunikacie MZUiM.

Dojazd z ulicy Mielęckiego do ulicy Żeromskiego prowadzony będzie objazdem przez ulice Chrobrego i Truchana. Zakończenie całości prac planowane jest w październiku.

Zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie na mapach bezpłatnej nawigacji Waze (https://www.waze.com/get) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym Waze Connected Citizens https://www.waze.com/pl/ccp).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa