Warsztaty gospel w MDK Batory

Warsztaty gospel w MDK Batory

Gratka dla miłośników śpiewu. W sobotę i niedzielę w MDK Batory odbędą się warsztaty gospel, które poprowadzą wyjątkowi artyści występujący na międzynarodowych scenach.

Warsztaty trwają dwa dni: sobota 15.02 w godzinach od 9:30 do 17:00 oraz w niedzielę 16.02 od godziny 9:30 do 14:00. W niedzielę o godzinie 18:00 odbędzie się koncert podsumowujący warsztaty.

Warsztaty poprowadzą:
Jnr Robinson, charyzmatyczny wokalista, dyrygent z Wielkiej Brytanii, związany z muzyką soul, blues, jazz, swing, gospel, R&B. Współpracował między innymi z Chaką Khan, czy Yolandą Adams.

Alan Wyatt – pedagog Lee University School of Music, TN – USA. Wyatt, absolwent University of Tennessee w Knoxville, prowadzi zajęcia z saksofonu stosowanego, teorii muzyki komercyjnej, historii i improwizacji. Jest także dyrygentem zespołu jazzowego Lee University i zespołu Pep Band. Służy również jako koordynator regionalny w programie studiów muzycznych w biznesie.

Chór gospel „Z Miłości”
To charyzmatyczny chór gospelowy wraz z zespołem instrumentalnym, czerpiący inspiracje głównie z amerykańskich wzorców szeroko pojętej muzyki gospel, muzyki kościelnej oraz praise & worship. W różnorodności tejże fuzji muzycznej odnajdą państwo elementy muzyki soul, R&B, jazz, blues oraz pop. W składzie chóru można usłyszeć wokalistki znane z autorskich projektów – Anna Bratek ( MÓW ), Martyna Kwolek ( Early Birds ), Mirela Waleczek , Katarzyna Kupiec ( Praise Trio ) Małgorzata Machańska (Ms Mee).

Zapisy odbywają się bezpośrednio w wydarzeniu na facebook.com lub telefonicznie pod numerem 32 24 60 061. Koszt warsztatów wynosi 60 zł. Cena obejmuje udział w koncercie. Dla osób, które nie będą uczestniczyły w warsztatach wstęp na koncert będzie kosztował 20 zł. Bilety na koncert dostępne są w sprzedaży internetowej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa