Półfinalista Mam Talent zagra w Pavilonie A

Półfinalista Mam Talent zagra w Pavilonie A
Występ K-Essence w Galerii Sztuki Muzycznej i Obrazu będzie można śledzić na żywo w Internecie.Fot.: facebook.com/keesencemusic

W najbliższą sobotę w Galerii Sztuki Muzycznej i Obrazu odbędzie się specjalny, kameralny koncert. Na scenie wystąpi K-Essence, artysta związany z Chorzowem oraz półfinalista programu Mam Talent.

Sobotnie spotkanie będzie kolejną okazją, aby usłyszeć K-Essence na żywo w Chorzowie. W listopadzie ubiegłego roku gościnnie wystąpił w Galerii Sztuki Muzycznej i Obrazu trakcie wydarzenia z cyklu „Niezwykłe Longplaye”. Z okazji 25 lecia albumu Nirvany „MTV Unplugged in New York” zaprezentował własne wykonanie kultowego utworu grupy „Come as you are”.


Choć nie ma już wolnych wejściówek na sobotni koncert, to dzięki transmisji na youtubowym kanale artysty, będzie można posłuchać muzyki na żywo prosto z Pavilonu A niezależnie od miejsca pobytu. Tym razem, muzyk wystąpi z autorskim repertuarem. Być może na koncercie pojawi się część materiału z nadchodzącej nowej płyty K-Essence. Początek o godzinie 20:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa