Ruszyły zapisy na Wiosenne Święto Wody

Ruszyły zapisy na Wiosenne Święto Wody

Wiosenne Święto Wody to impreza dla miłośników sportu i pływania. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców, dlatego lepiej nie zwlekać z zapisami. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wszystkie rodziny, które lubią sportową rywalizację mogą wziąć udział w 9. edycji Wiosennego Święta Wody, które odbędzie się 21 marca. Tradycyjnie już zabawa odbędzie się na basenach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Graniczna 92 i Pl. Powstańców Śl. 1. Zabawa polega na zespołowej rywalizacji. Drużyna musi liczyć minimum 2 osoby (dziecko do lat 18 + osoba dorosła), a maksymalnie 4. W każdej konkurencji będą przyznawane punkty, a klasyfikacja łączna wyłoni zwycięzców. Liczba zespołów jest ograniczona (20 rodzin na jednym basenie). Dla rodzin, które zdobędą największą ilość punktów organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Start zawodów na basenie przy ul. Granicznej zaplanowany jest na godz. 10:00, natomiast na basenie przy Pl. Powstańców na godz. 11:00. Wpisowe – 5 zł od osoby. Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 2411 111. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w tym miejscu.

Tak bawili się uczestnicy poprzedniej edycji:

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa