Dawid Podsiadło zaśpiewa na Śląskim. Jutro rusza sprzedaż biletów

Dawid Podsiadło zaśpiewa na Śląskim. Jutro rusza sprzedaż biletów
Czy bilety na koncert w Chorzowie rozejdą się w podobnym tempie jak w Gdańsku i we Wrocławiu?Fot.: facebook.com/podsiadlo.dawid/Piotr Tarasewicz

Dawid Podsiadło zapowiedział czerwcową trasę stadionową. Bilety na koncerty w Gdańsku i Wrocławiu rozeszły się w jeden dzień. Na tej sytuacji skorzystał… Chorzów. Dodatkowy koncert na Stadionie Śląskim otworzy trasę Dawid Podsiadło – Stadiony.

Po sukcesie koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, artysta wraca z nową odsłoną stadionowego widowiska. Choć pierwotnie miały odbyć się tylko 2 koncerty w tym cyklu duże zainteresowanie występami muzyka otworzyło szansę dla jego fanów z południa kraju. W niedzielę 7 czerwca koncertem na Stadionie Śląskim w Chorzowie Dawid Podsiadło otworzy trasę koncertową – Stadiony.

Mając na względzie doświadczenia fanów muzyka z Wrocławia i Gdańska nie należy zwlekać z zakupem wejściówki. Przedsprzedaż (maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki) rozpocznie się jutro o godzinie 11:00 na allegro.pl, a sprzedaż otwarta (maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk) ruszy w czwartek, również o 11:00 na ebilet.pl/podsiadlo.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa