Rozrywka nominowana do ważnego wyróżnienia

Rozrywka nominowana do ważnego wyróżnienia
Spektakle z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy pojawiły się na scenie Teatru Rozrywki wiosną ubiegłego roku.Fot.: Teatr Rozrywki/ A. Wacławek

Teatr Rozrywki, jako jedna z sześciu firm i instytucji w województwie śląskim, został nominowany w konkursie IDOL 2020 organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych. Nominacja jest efektem działań teatru na rzecz osób z dysfunkcją wzorku.

– To dla nas ogromne wyróżnienie! Dziękujemy i mamy nadzieję niebawem znów spotkać się na kolejnym po „Hotelu Westminster” i „Zorro” spektaklu, które wraz z Fundacja Kultury bez Barier przygotowujemy z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy (PJM) – zapowiada Teatr Rozrywki.

Celem konkursu IDOL jest wyróżnienie osób, firm i instytucji, które zasłużyły się w dziedzinie rehabilitacji niewidomych i słabowidzących oraz wyrównywaniu ich szans życiowych. Ma też promować zaangażowanie społeczne oraz pozytywne przykłady postaw, które sprzyjają emancypacji niewidomych i słabowidzących.

Głosy na Teatr Rozrywki można oddawać w tym miejscu, poprzez podanie adresu email i kliknięcie w link przesłany w wiadomości zwrotnej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa