Soboty z jogą w Parku Róż

Soboty z jogą w Parku Róż

Letnia propozycja dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W sobotę 4 lipca rozpocznie się darmowy, wakacyjny cykl zajęć jogi w Parku Róż.

– Zapraszamy wszystkich naszych joginów, wszystkich którzy nas znają oraz tych, którzy jeszcze nas nie znają na wakacyjną jogę w Parku Róż w Chorzowie. Jeżeli nigdy nie praktykowałeś/praktykowałaś jogi, ale chcesz spróbować, zapraszamy serdecznie wszystkich, bez względu na wiek, czy posiadane umiejętności – zapowiada Yoga Balance, organizator wydarzenia.

Bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu będą odbywały się od 4 lipca do 29 sierpnia, w każdą sobotę o godzinie 10.00 w Parku Róż na zielonym skwerze naprzeciwko Dużego Stawu. Do udziału w zajęciach potrzebny jest jedynie wygodny strój i mata do jogi (może być też koc lub duży ręcznik). W upalne dni dobrze też mieć ze sobą butelkę wody. Wziąć udział w spotkaniach mogą wszyscy zainteresowani – zarówno ci, którzy już ćwiczą jogę jak i osoby, które chcą spróbować po raz pierwszy.

Na zajęcia jogi w parku nie trzeba się zapisywać, a wstęp dla wszystkich jest darmowy. W przypadku deszczu zajęcia mogą zostać odwołane bez wcześniejszego powiadomienia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa