Chorzowska Biesiada Rocznicowa odwołana

Chorzowska Biesiada Rocznicowa odwołana

W obliczu trudności związanych z sytuacją pandemiczną Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu podjął decyzję o zrezygnowaniu z organizacji 24 Chorzowskiej Biesiady Rocznicowej.

Co roku w listopadzie w ramach Chorzowskiej Biesiady Rocznicowej w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 mieszkanki i mieszkańcy bawili się w rytm śląskich przebojów i oglądali występy gwiazd polskiej sceny muzycznej, m. in.: Maryli Rodowicz, Bajmu czy Czerwonych Gitar. Ponad dwudziestoletnia tradycja sprawiła, że impreza stała się jednym z ważniejszych chorzowskich wydarzeń, jednak w tym roku nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa.

– Kierując się dalece idącą troską o naszych „biesiadników” i z uwagi na fakt, iż jest to impreza w obiekcie zamkniętym, z dużą ilością uczestników – w tym roku postanowiliśmy zaniechać jej organizacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta zostanie przyjęta ze zrozumieniem – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Jednocześnie organizatorzy zapewniają wszystkich zainteresowanych, że dołożą wszelkich starań, aby impreza doszła do skutku w przyszłym roku znowu. Szczegóły dotyczące przyszłej edycji Chorzowskiej Biesiady Rocznicowej podawane będą na stronie internetowej MORiSu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa