Piłkarze wracają do hali przy ul. Granicznej. Na początek Puchar Ligi

Piłkarze wracają do hali przy ul. Granicznej. Na początek Puchar Ligi

W niedzielę, 13 września, w Kompleksie Sportowym „Hajduki” wznowiona zostanie rywalizacja o Puchar Chorzowskiej Ligi Futsalu. Zdobywcę trofeum poznamy 19 września. Sprawdź terminarz.

Przerwa w rozgrywkach chorzowskiej „halówki” trwa już ponad pół roku, ale na szczęście powoli dobiega końca. Nowy sezon ChLF wystartuje 27 września, najpierw zaś wyłoniony zostanie triumfator Pucharu Chorzowskiej Ligi Futsalu (za sezon 2019/20).

W listopadzie 2019 r. odbyły się mecze 1/8 finału, w których awans wywalczyły następujące zespoły: Riker-Silesia, AC Hilda, Contra, Bryka oraz Mateco. Od ćwierćfinałów do rywalizacji dołączają: Irex Gaz, Budoserwis oraz Victoria Klimzowiec.

Ćwierćfinały rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 13 września, w hali przy ul. Granicznej. Najciekawiej zapowiada się pojedynek wicemistrza ChLF Budoserwisu z trzecim zespołem poprzedniego sezonu Bryką. Obrońca pucharu Mateco zmierzy się z Victorią.

Przypomnijmy, że piłkarze będą musieli przestrzegać reżimu sanitarnego, a mecze toczyć się będą bez udziału publiczności. Więcej o tym w poniższym linku.

Czytaj także: Ważne informacje przed nowym sezonem Chorzowskiej Ligi Futsalu

Turniej finałowy Pucharu Ligi 2020 zaplanowano na sobotę, 19 września. Najpierw rozegrane zostaną półfinały, a po nich finał. Po zakończeniu zmagań odbędzie się dekoracja najlepszych zespołów – w pucharze i w sezonie ligowym ChLF 2019/20.

Terminarz rozgrywek o Puchar Chorzowskiej Ligi Futsalu 2020
Ćwierćfinały – niedziela, 13 września
Godz. 8.00: Irex Gaz – Riker-Silesia
Godz. 9.10: AC Hilda – Contra
Godz. 10.20: Budoserwis – Bryka
Godz. 11:30: Mateco – Victoria Klimzowiec

Półfinały – sobota, 19 września
Godz. 8.00: Irex Gaz/Riker Silesia – AC Hilda/Contra
Godz. 9.10: Budoserwis/Bryka – Mateco/Victoria
Finałsobota, 19 września
Godz. 10.20: zwycięzca półfinału 1 – zwycięzca półinału 2

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa