Jest nagranie. Głosujemy na chorzowską ekipę Work It Out

Jest nagranie. Głosujemy na chorzowską ekipę Work It Out

Muzeum Hutnictwa zaprezentowało rejestrację choreografii wykonanej 13 września na rynku w ramach międzynarodowej akcji tanecznej WORK IT OUT. W blisko 34 miastach w Europie tysiące osób zatańczyło ten sam układ. W ten sposób świętowano Europejskie Dni Dziedzictwa.

Dzięki inicjatywie Muzeum Hutnictwa, które od lipca należy do Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego, Europejskie Dni Dziedzictwa obchodziliśmy również w Chorzowie. W akcji udział wzięło blisko 50 tancerek reprezentujących ekipy:

– Shake a leg oraz Shake a leg junior / SP nr 32 w Chorzowie
– Why Not / MDK Batory
– Studio Rekreacji Ruchowo-Tanecznej w Chorzowie
– Studio Tańca Arabeska / Pałac Młodzieży w Katowicach

Tak wygląda film prezentujący chorzowskie wykonanie układu Work It Out:

W dniach 23-30 września na stronie Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego w serwisie facebook.com można głosować na najlepsze wykonanie układu za pomocą oddanych reakcji. Miasta z największą ilością „lajków” otrzymają nagrody finansowe.

– Zachęcamy Was gorąco do tego, aby głos oddać na chorzowską Ekipę Work It Out! 3 spośród 34 miast przyznane zostaną nagrody finansowe, które chętnie spożytkujemy na organizację kolejnego eventu dla młodzieży w naszym mieście – informuje Muzeum Hutnictwa.

Poniżej udostępniamy również naszą relację filmową z wydarzenia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa