Nowa aplikacja. Zgłoś porzucony rower

Nowa aplikacja. Zgłoś porzucony rower

Dobiega końca drugi sezon funkcjonowania systemu rowerów miejskich KajTeroz. Rowery dobrze przyjęły się w Chorzowie i korzysta z nich wiele osób. Pojawiła się nowa aplikacja, która ma usprawnić działanie systemu.

– Bezpieczeństwo publicznych rowerów miejskich to priorytet największego w Polsce operatora systemów rowerów miejskich – firmy Nextbike Polska. Aplikacja webowa „Zgłoś rower” – to proste i szybkie informowanie Nextbike o znalezieniu porzuconego roweru – tłumaczy firma Nextbike Polska.

Osoba zgłaszająca decyduje czy chce pozostać anonimowa, czy też pozostawi kontakt do siebie. Osobom, które wybiorą drugi wariant i zostawią swój numer telefonu, po odebraniu roweru, konto zostanie doładowane kwotą 5 zł. Dodatkowo nie jest konieczne podawanie adresu, gdzie znajduje się rower. Wystarczy skorzystać z opcji „Moja lokalizacja”, która automatycznie zapisze współrzędne porzuconego roweru. Aby skorzystać z aplikacji nie trzeba posiadać konta rowerowego.

Regulamin korzystania z aplikacji dostępny jest tutaj.

Z rowerów miejskich KajTeroz można korzystać do końca października. Jak przekonuje operator systemu, korzystanie z rowerów w obecnej sytuacji epidemicznej jest bezpieczne – jednoślady są codziennie dezynfekowane, pomagają zachować dystans społeczny, a wysiłek fizyczny wzmacnia odporność.

? ? Newralgiczne elementy Kajteroz – Chorzowski Rower Miejski takie jak kierownice, siodełka, linki, manetki podlegają…

Opublikowany przez Kajteroz – Chorzowski Rower Miejski Piątek, 16 października 2020

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa