Miejskie baseny ponownie częściowo dostępne

Miejskie baseny ponownie częściowo dostępne

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020 Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu wprowadził zmiany w dostępności obiektów. Od dziś z basenów ponownie mogą korzystać kluby sportowe, oraz osoby biorące udział zajęciach sportowych i akcji SuperPływak.

– W związku z dynamiczną sytuacją, związaną z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020, staramy się dostosować nasze obiekty do aktualnych wytycznych. Od momentu ukazania się rozporządzenia, intensywnie pracujemy, żeby móc udostępnić Państwu nasze baseny przy ul. Granicznej i Pl. Powstańców Śl. w ramach możliwości, które daje nowe rozporządzenie – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

W związku z powyższym MORiS udostępnił korzystanie z pływalni w następujących przypadkach:

– Baseny przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego są dostępne dla klubów sportowych oraz osób biorących udział w akcji SuperPływak, które zgłosiły się do akcji przed wejściem w życie nowego rozporządzenia, tj. 17.10.2020 – wejście na baseny zgodnie z aktualnymi grafikami basenowym.

– Baseny przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach zajęć sportowych są dostępne dla: szkółki pływackiej MORSIKI (zgodnie z dotychczasowym harmonogramem), osób biorących udział w zajęciach AQUA (zgodnie z dotychczasowym grafikiem) oraz chorzowskich szkół.

Grafik dla basenu przy ul. Granicznej oraz dla pływalni Pl. Powstańców.

– O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. Prosimy śledzić naszą stronę internetową, na której zawsze znajdą Państwo aktualne informacje. Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość – komentuje MORiS.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa